Partnerzy – EDU IT TRENDS 2019

Partnerzy

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą oprogramowania, usług informacyjnych i wydawniczych. Narzędzia i rozwiązania te skierowane są do profesjonalistów z rynku prawnego, administracji, ryzyka i zgodności z przepisami, finansów, podatków, księgowości, HR.
Dostarczamy wysokiej jakości informację prawną i branżową, w szerokiej gamie formatów mobilnych i internetowych, oprogramowania i rozwiązań wpisujących się w potrzeby profesjonalistów.
Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy na rynku usług i rozwiązań informacyjnych. Centrala firmy znajduje się w Alphen aan den Rijn w Holandii, obsługuje klientów z ponad 180 krajów.
http://www.wolterskluwer.pl/

Plagiat.pl

Istniejąca od 2002 roku firma Plagiat.pl jest liderem rynku oprogramowania wspomagającego weryfikację oryginalności tekstu w Polsce i Rumunii. Oferuje swoje rozwiązania uczelniom, wydawnictwom oraz indywidualnym użytkownikom. Plagiat.pl współpracuje z ponad 300 szkołami wyższymi. Z jego usług wielokrotnie korzystały też liczne instytucje publiczne (m.in. Kancelaria Prezydenta RP, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Najwyższa Izba Kontroli, Komisja Nadzoru Finansowego oraz Biuro Bezpieczeństwa Narodowego). Plagiat.pl świadczy również usługi na rynku niemieckim, ukraińskim, mołdawskim, kolumbijskim, a także w Rumunii, Kazachstanie i Azerbejdżanie. Misją Plagiat.pl jest dostarczanie rozwiązań technologicznych i organizacyjnych, służących poprawie jakości kształcenia i ochronie własności intelektualnej. Plagiat.pl zdefiniował potrzebę zastosowania usługi antyplagiatowej w Polsce i aspiruje do bycia liderem na świecie wśród firm oferujących rozwiązania technologiczne oraz organizacyjne, służące poprawie jakości kształcenia w systemach szkolnictwa wyższego i nauce. Działalność firmy przyczynia się również do promowania idei poszanowania praw autorskich. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.plagiat.pl.

Dell

Firma Dell zaspokaja potrzeby klientów, oferując im nowatorskie technologie i usługi, które pozwalają osiągnąć więcej. W skład szerokiego portfolio firmy Dell wchodzą: wielokrotnie nagrodzone komputery stacjonarne, rozwiązania 2w1, monitory, zaawansowane usługi bezpieczeństwa oraz stacje robocze i rozwiązania serwerowe, które zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Dell jest częścią Dell Technologies, firmy która jest obecna w ponad 180 krajach na całym świecie.
Dell bierze czynny udział w Transformacji Edukacji poprzez dostarczenie nowych technologii jak również bezpiecznych i łatwo zarządzalnych urządzeń. Zapewniamy organizacjom i użytkownikom na całym świecie łatwiejszy dostęp do rozwiązań technicznych. Dostarczyliśmy sprzęt do ponad 400 000 Szkół Podstawowych oraz 14 000 Szkół Średnich i Uniwersytetów na świecie. Rozwijamy systemy skierowane dla sektora Edukacji, które charakteryzuje doskonała trwałość, niezawodność oraz wysoka wydajność.
Coraz więcej szkół podstawowych i uczelni wyższych wdraża rozwiązania techniczne firmy Dell dla edukacji, dzięki czemu jesteśmy czołowym dostawcą notebooków i komputerów stacjonarnych dla szkół w wielu regionach świata.
Dostosowujemy nasze rozwiązania do potrzeb użytkowników, oferujemy komputery PC, All in One oraz urządzenia mobilne. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania.
Firma Dell ułatwia administratorom, nauczycielom i uczniom korzystanie z systemów IT na potrzeby kształcenia.

Veracomp

Veracomp jest dystrybutorem rozwiązań teleinformatycznych realizującym model dystrybucji z wartością dodaną (VAD – Value Added Distribution) w 17 krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań w obszarze nowych technologii w zakresie różnych specjalizacji: sieci, telekomunikacja, bezpieczeństwo IT, pamięci masowe i serwery, zarządzanie infrastrukturą IT, systemy audiowizualne i Digital Signage, cyfrowy obieg dokumentów, obrazowanie medyczne, produkty dla użytkowników domowych i segmentu SOHO.
Veracomp, jako dystrybutor VAD, oprócz standardowych w dystrybucji usług logistyki i finansowania, prowadzi także doradztwo techniczne i biznesowe, udziela konsultacji oraz oferuje wsparcie marketingowe.
Więcej informacji pod adresem: veracomp.pl
5 powodów dla których warto współpracować z Veracomp:
·        Profesjonalni partnerzy
·        Doświadczeni inżynierowie
·        Sprzęt demo
·        Elastyczne wsparcie serwisowe
Znajomość sektora edukacyjnego

Huawei

Koncern Huawei to największy na świecie producent urządzeń telekomunikacyjnych. Inwestycje w badania, skuteczny rozwój własnych innowacji oraz bogate portfolio pozwoliły marce wypracować silną pozycję we wszystkich segmentach rynku.
Rozwiązania Huawei pozwalają zbudować jednolitą infrastrukturę IT dla uczelni bez konieczności wykorzystywania produktów innych marek. Producent łączy najwyższą jakość z korzystną ceną, która mieści się w zasięgu budżetu każdej szkoły wyższej.
Więcej informacji pod adresem: huawei.veracomp.pl
5 powodów dla których warto wybrać rozwiązania Huawei:
·        Liderzy rynku IT
·        Kompleksowa oferta
·        Innowacyjne rozwiązania
·        Niskie koszty wdrożenia
·        Szybkość, bezpieczeństwo i stabilność