Partnerzy

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioletty Jaroń-Gwizdały

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioletty Jaroń-Gwizdały świadczy usługi kompleksowego doradztwa i obsługi prawnej na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych, spółek prawa handlowego, fundacji, stowarzyszeń, szkół wyższych oraz osób fizycznych.
Doradzamy w skomplikowanych sprawach, a nasi prawnicy, to nie tylko specjaliści w określonych dziedzinach prawa, ale również doradcy wspomagający Klientów w ich bieżącej działalności, posiadający kompleksową wiedzę fachową oraz duże doświadczenie praktyczne. Dzięki temu świadczone przez nas usługi łączą najwyższej jakości wiedzę prawniczą ze znajomością potrzeb naszych Klientów. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, oferując naszym Klientom rozwiązania prawne dostosowane do ich potrzeb, rzetelnie przedstawiamy naszym Klientom ocenę stanu faktycznego oraz informujemy o ryzykach prawnych.
Kancelaria świadczy wykwalifikowaną pomoc prawną w wielu dziedzinach, lecz główne obszary praktyki Kancelarii to prawo ochrony danych osobowych, prawo nowych technologii i własności intelektualnej, prawo pracy, prawo nieruchomości, bieżąca obsługa prawna firm i spółek oraz szeroko rozumiane doradztwo w sprawach cywilnych.
Dzięki uprawnieniom adwokackim i ponad trzynastoletniemu doświadczeniu adwokat Wioletty Jaroń-Gwizdały Klienci Kancelarii mogą liczyć na pomoc w skomplikowanych i wymagających sprawach spornych przed sądami cywilnymi, gospodarczymi, administracyjnymi, sądami pracy oraz w postępowaniach przed organami administracji.

Plagiat.pl

Istniejąca od 2002 roku firma Plagiat.pl jest liderem rynku oprogramowania wspomagającego weryfikację oryginalności tekstu w Polsce i Rumunii. Oferuje swoje rozwiązania uczelniom, wydawnictwom oraz indywidualnym użytkownikom. Plagiat.pl współpracuje z ponad 300 szkołami wyższymi. Z jego usług wielokrotnie korzystały też liczne instytucje publiczne (m.in. Kancelaria Prezydenta RP, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Najwyższa Izba Kontroli, Komisja Nadzoru Finansowego oraz Biuro Bezpieczeństwa Narodowego). Plagiat.pl świadczy również usługi na rynku niemieckim, ukraińskim, mołdawskim, kolumbijskim, a także w Rumunii, Kazachstanie i Azerbejdżanie. Misją Plagiat.pl jest dostarczanie rozwiązań technologicznych i organizacyjnych, służących poprawie jakości kształcenia i ochronie własności intelektualnej. Plagiat.pl zdefiniował potrzebę zastosowania usługi antyplagiatowej w Polsce i aspiruje do bycia liderem na świecie wśród firm oferujących rozwiązania technologiczne oraz organizacyjne, służące poprawie jakości kształcenia w systemach szkolnictwa wyższego i nauce. Działalność firmy przyczynia się również do promowania idei poszanowania praw autorskich. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.plagiat.pl.