Już wkrótce...

PARTNERZY

SONY
Sony Professional Solutions stawia sobie za cel uwalnianie olbrzymiej energii drzemiącej w obrazie. Centralne znaczenie w tej wizji ma pomoc klientom w budowaniu opowieści, wprowadzaniu zmian, tworzeniu więzi emocjonalnych, stymulowaniu uczenia się i wyzwalaniu potencjału.
Firma Sony znakomicie łączy technologię z kreatywnością. Współpracuje z firmami z różnych sektorów, między innymi mediów i produkcji studyjnej, kina, służby zdrowia, sportu, biznesu i edukacji, dostarczając im nowatorskie rozwiązania, będące stymulacją do zmian.
Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu oraz współpracy z zaufanymi i uznanymi partnerami technologicznymi Sony oferuje bogaty wachlarz produktów i usług, które stanowią prawdziwą wartość dla firm oraz źródło informacji, wiedzy, rozrywki i inspiracji dla klientów.
Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.pro.sony.eu
Zapraszamy na Twittera @SonyProEurope / www.twitter.com/sonyproeurope

NEC Display Solutions
NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video oraz projektorów. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak: wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory graficzne oraz monitory medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, urządzenia do pracy ciągłej (np. prezentacje w miejscu sprzedaży) projektory laserowe i cyfrowe projektory kinowe.

Plagiat.pl sp. z o. o.
Istniejąca od 2002 roku firma Plagiat.pl jest liderem rynku oprogramowania wspomagającego weryfikację oryginalności tekstu w Polsce i Rumunii. Oferuje swoje rozwiązania uczelniom, wydawnictwom oraz indywidualnym użytkownikom. Plagiat.pl współpracuje z ponad 250 szkołami wyższymi oraz z licznymi instytucjami publicznymi (m.in. z Kancelarią Prezydenta RP, Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Najwyższą Izba Kontroli, Komisją Nadzoru Finansowego oraz Biurem Bezpieczeństwa Narodowego). Plagiat.pl świadczy usługi również na rynku niemieckim, ukraińskim, mołdawskim, kolumbijskim, a także w Kazachstanie i Azerbejdżanie. Misją Plagiat.pl jest dostarczenie rozwiązań technologicznych i organizacyjnych, służących poprawie jakości kształcenia i ochronie własności intelektualnej. Plagiat.pl zdefiniował potrzebę zastosowania usługi antyplagiatowej w Polsce i aspiruje do bycia liderem na świecie wśród firm oferujących rozwiązania technologiczne oraz organizacyjne, służące poprawie jakości kształcenia w systemach szkolnictwa wyższego i nauce. Działalność firmy przyczynia się również do promowania idei poszanowania praw autorskich.

Sharp Electronics Polska
Sharp Electronics CEE zmienia sposób, w jaki firmy wykorzystują informacje. Wspiera klientów w zakresie obiegu dokumentów oraz integracji procesów IT, a także pomaga tworzyć, wizualizować, zarządzać i udostępniać informacje.
Oparte na najnowszych technologiach usługi dedykowane dla sektora edukacji, pozwalają na uzyskanie pełnej kontroli nad informacjami wykorzystywanymi na uczelni, niezależnie od tego czy są one dostępne w formie cyfrowej lub analogowej.
Sharp jest twórcą Sharp Optimised University – rozwiązania dedykowanego dla uczelni wyższych, najwyższej jakości urządzeń drukujących oraz interaktywnych monitorów dotykowych dla środowisk edukacyjnych.
Dodatkowe informacje o oferowanych rozwiązaniach można uzyskać na:
www.sharp.pl
www.linkedin.com/company/sharp-eu

SPONSORZY
 WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
 
PATRONI MEDIALNI
FUNDATORZY NAGRÓD
 
ORGANIZATOR


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress