Już wkrótce...

PARTNERZY

Plagiat.pl
Istniejąca od 2002 roku firma Plagiat.pl jest liderem rynku oprogramowania wspomagającego weryfikację oryginalności tekstu w Polsce i Rumunii. Oferuje swoje rozwiązania uczelniom, wydawnictwom oraz indywidualnym użytkownikom. Plagiat.pl współpracuje z ponad 300 szkołami wyższymi. Z jego usług wielokrotnie korzystały też liczne instytucje publiczne (m.in. Kancelaria Prezydenta RP, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Najwyższa Izba Kontroli, Komisja Nadzoru Finansowego oraz Biuro Bezpieczeństwa Narodowego). Plagiat.pl świadczy również usługi na rynku niemieckim, mołdawskim, hiszpańskim, gruzińskim, ukraińskim, kolumbijskim, a także w Kazachstanie i Azerbejdżanie. Misją Plagiat.pl jest dostarczanie rozwiązań technologicznych i organizacyjnych, służących poprawie jakości kształcenia i ochronie własności intelektualnej. Plagiat.pl zdefiniował potrzebę zastosowania usługi antyplagiatowej w Polsce i aspiruje do bycia liderem na świecie wśród firm oferujących rozwiązania technologiczne oraz organizacyjne, służące poprawie jakości kształcenia w systemach szkolnictwa wyższego i nauce. Działalność firmy przyczynia się również do promowania idei poszanowania praw autorskich. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.plagiat.pl.

Wyższa Szkoła Biznesu
Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu to polsko-amerykańska uczelnia niepubliczna z bogatą tradycją i nowoczesnym spojrzeniem w przyszłość, kształcąca młodych ludzi z Polski oraz różnych zakątków świata.
Od wielu lat głównym obszarem działalności WSB-NLU jest informatyka i to zarówno w wymiarze dydaktycznym jak i biznesowym.
Dydaktyka w tym zakresie obejmuje m.in. prowadzenie studiów pierwszego stopnia na kierunku Informatyka, działalność Szkoły Profesjonalnego Programowania, która kształci profesjonalnych programistów systemów oraz aplikacji biznesowych i mobilnych (www.spp.wsb-nlu.edu.pl) oraz organizację cyklicznych widowisk multimedialnych pn. „Potęga Informatyki” (www.pi.wsb-nlu.edu.pl) inspirujących młodzież do związania swojej ścieżki edukacji i kariery z branżą IT.
Emanacją sfery biznesowej jest działalność Centrum Badań i Programowania WSB-NLU, które zajmuje się tworzeniem systemów zarządzania oraz aplikacji biznesowych dla firm i instytucji. Największym projektem informatycznym CBP jest nowoczesny, zintegrowany system zarządzania Cloud Academy, który umożliwia efektywne zarządzanie każdym aspektem funkcjonowania uczelni oraz realizację zajęć na odległość w całkowicie interaktywnej formie (www.clouda.pl).

Teleinformatica
Firma Teleinformatica – działająca od 1993 r., jest najstarszym na polskim rynku, profesjonalnym dostawcą usług i produktów z zakresu bezpieczeństwa i utrzymania ciągłości pracy systemów IT.
Misją firmy naszej firmy jest wspieranie sukcesu naszych klientów, poprzez oferowanie doskonałej jakości produktów i usług z zakresu bezpieczeństwa sieciowych systemów informatycznych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioletty Jaroń-Gwizdały
Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioletty Jaroń-Gwizdały świadczy usługi kompleksowego doradztwa i obsługi prawnej na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych, spółek prawa handlowego, fundacji, stowarzyszeń, szkół wyższych oraz osób fizycznych.
Doradzamy w skomplikowanych sprawach, a nasi prawnicy, to nie tylko specjaliści w określonych dziedzinach prawa, ale również doradcy wspomagający Klientów w ich bieżącej działalności, posiadający kompleksową wiedzę fachową oraz duże doświadczenie praktyczne. Dzięki temu świadczone przez nas usługi łączą najwyższej jakości wiedzę prawniczą ze znajomością potrzeb naszych Klientów. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, oferując naszym Klientom rozwiązania prawne dostosowane do ich potrzeb, rzetelnie przedstawiamy naszym Klientom ocenę stanu faktycznego oraz informujemy o ryzykach prawnych.
Kancelaria świadczy wykwalifikowaną pomoc prawną w wielu dziedzinach, lecz główne obszary praktyki Kancelarii to prawo ochrony danych osobowych, prawo nowych technologii i własności intelektualnej, prawo pracy, prawo nieruchomości, bieżąca obsługa prawna firm i spółek oraz szeroko rozumiane doradztwo w sprawach cywilnych.
Dzięki uprawnieniom adwokackim i ponad trzynastoletniemu doświadczeniu adwokat Wioletty Jaroń-Gwizdały Klienci Kancelarii mogą liczyć na pomoc w skomplikowanych i wymagających sprawach spornych przed sądami cywilnymi, gospodarczymi, administracyjnymi, sądami pracy oraz w postępowaniach przed organami administracji.

ClickMeeting
Twój sposób na webinary
Docieraj do nowych odbiorców dzięki ClickMeeting
Informuj, angażuj i edukuj swoją publiczność oraz zamieniaj ją w zadowolonych klientów dzięki skutecznym webinarom ClickMeeting.
Możesz prowadzić prezentacje, konferencje oraz szkolenia dla dowolnego grona odbiorców – niezależnie od miejsca i strefy czasowej. Szeroki wybór funkcji pomoże Ci przed, w trakcie oraz po webinarze.
ClickMeeting, to szereg funkcjonalności niezbędnych dla swobodnego planowania profesjonalnych spotkań i konferencji online:
• Polska wersja językowa oraz obsługa klienta.
• Wsparcie techniczne przez 7 dni w tygodniu.
• Łatwość użycia bez konieczności instalowania narzędzia.
• Elastyczne planowanie kosztów dzięki miesięcznym licencjom.
• Intuicyjna książka adresowa oraz dostosowane zaproszenia.
• Rebranding formularza rejestracyjnego oraz poczekalni z agendą.
• Dostosowanie wyglądu pokoju oraz własne logo.
• Transmisja obrazu i dźwięku oraz tryby audio.
• Udostępnianie pulpitu, aplikacji oraz dokumentów.
• Interaktywna tablica, aby rysować i wyjaśniać.
• Ankiety i testy, aby angażować i zbierać opinie.
• Szczegółowe statystyki dotyczące wydarzeń i odbiorców.
• Łatwe nagrywanie webinarów i przechowywanie nagrań.
• Dostosowany wygląd strony i maila z podziękowaniami.
• Bezpieczeństwo danych.
Platforma ClickMeeting powstała w 2011 roku w polskiej firmie GetResponse, będącej liderem branży email marketingowej. Głównym celem było stworzenie kompleksowego rozwiązania do prowadzenia webinarów dla dużych i małych firm. W ciągu 5 lat działalności zbudowaliśmy silną pozycję na rynku, dzięki czemu ClickMeeting został wydzielony z GetResponse i funkcjonuje jako niezależna firma.
Naszą misją jest dostarczanie najlepszych rozwiązań do tworzenia skutecznych i intuicyjnych webinarów. Dzięki nam firmy i organizacje mogą docierać do tysięcy osób, pozyskiwać nowych klientów i edukować w angażujący sposób. Pomaga im w tym szereg interaktywnych funkcji, które z łatwością można wykorzystać przed, w trakcie i po webinarze.
Aplikacja mobilna dostępna ZA DARMO dla iPhone’a, iPada oraz tabletów z systemem Android.

SPONSORZY
 


WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
 


PATRONI MEDIALNI
FUNDATORZY NAGRÓD
 
ORGANIZATOR


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress